FAQ

Vím, že toto si málokdo přečtěte, ale, prosím, zkuste to.

Budeme se snažit Vám tu zodpovědět základní dotazy ohledně klubu. Když Vám něco nebude jasné, nebojte se zeptat.

BDSMklub pod vedením Vaška a Nenufer dnes působí ve vlastních prostorách zvaných Ateliér. Na netu ho můžete najít i pod označením Atík nebo Aťas.

Původní Ateliér se nacházel u Smíchovského nádraží, ten dnešní ve Strašnicích u metra Depo Hostivař.

Ateliér je místo, kde se setkávají lidé se zájmem o BDSM a ostatní minoritní sexuální preference.

Návštěva u nás podléhá několika podmínkám:

1) Musí Vám být minimálně 18 let. Tuto podmínku  striktně od účastníku vyžadujeme a i ji kontrolujeme. Odmítnutím kontroly věku majiteli klubu, organizátorům dané akce nebo jimi pověřeným osobám ztrácíte nárok na pohyb v klubu a požádáme Vás o jeho opuštění.

2) Zákaz vstupu se zvířaty. Pod označením zvířata nemyslíme ta antropomorfní, která naopak mají u nás dveře otevřeny.

3) Zákaz požívání zakázaných látek v prostorách klubu.

4) Zákaz fotografování ve všech prostorách klubu. Výjimkou jsou označení fotografové na některých akcích. Další výjimkou je koutek pro selfie foto (pokud je zřízen). Ostatní výjimky jsou jedině po dohodě s majiteli.

5) Zákaz dotýkání se hraček živých i neživých. Na ostatní osoby nebo nástroje jiné osoby se nesahá bez výslovně daného souhlasu jejich majitele. Výjimkou jsou nástroje označené zeleným kusem lepenky, které jsou majetkem klubu a je možné je použít. Myslete u toho ale, prosím, na dezinfekci, kterou najdete v každé místnosti.

To by asi bylo k zákazům a teď k tomu, co můžete :-)

1) Můžete otevřeně hovořit o svých BDSM zálibách.

2) Můžete realizovat svůj exhibicionismus a hrát si s partnerem/partnerkou i před jinými osobami.

3) Můžete chodit ve svém oblíbeném fetish materiálu. Pracovní, špinavý nebo silně zapáchající oděv ale, prosím, nechte doma.

4) Můžete přijít na večeři a pokecat s kamarády.

5) Můžete, ale nemusíte se zapojit do hrátek jiných osob, pokud Vás k tomu vyzvou.

To nejdůležitější ale je, že se přijdete bavit s ostatními a strávíte u nás pěkný večer. Pokud byste měli jakýkoliv problém s jiným návštěvníkem, prosím, upozorněte na něho někoho na baru nebo organizátora akce. Pokusíme se ho okamžitě vyřešit. Není ale v našich silách řešit problémy, o kterých se dozvíme za několik dnů, týdnů někde na internetu.

Majitelé klubu Vašek a Nenufer mají právo při porušení pravidel nebo nevhodném chování kohokoliv z akce vykázat.

Srazy

Podrobnosti najdete vždy v popisu dané akce v záložce srazy.

Kecací čtvrtek – organizuje klub – pravidelná akce, která je skutečně každý čtvrtek. Na tuto akci se nevyžaduje registrace ani pozvání. Stačí přijít. Akce je vhodná i pro nováčky.

Saunovací středa – organizuje klub – další pravidelná akce. Vynechání je avizováno minimálně měsíc dopředu. Akce je výrazně komornější než čtvrtek. K akci je přiřazená vždy akce inspirována jídlem. Vyžaduje se registrace.

„Žrací“ středa - organizuje klub. Nabízí jídlo, které máte rádi, ale není pro nás reálné ho připravit ve čtvrtek. První středa v měsíci je věnována Haluškám (brynzovým i zelným, dle výběru). Druhá středa je ve znamení kuřecího gyrosu. Třetí středa Vám nabídne tatarák. Čtvrtá středa to odlehčí a nabídne Vám grilovaného pstruha. V případě, že výjimečně vyjde i pátá středa, tak tu jsme zasvětili sushi. Vyžaduje se registrace.

Workshopy – organizuje Ňufinka. Obvykle 1x do měsíce s různou náplní. Vyžaduje se registrace na stránkách.

Zajíci – organizuje Tabron 2x do roka. Akce určená výhradně pro začátečníky. Soubor drobných workshopů pod vedením zkušených animátorů, kteří Vám kromě základních informací o BDSM i vysvětlí, jak to u nás v klubu funguje. Registrace mailem.

Sraz serveru BDSMlife.cz – organizuje Tabron. Akce je určená výhradně pro návštěvníky tohoto serveru, kde je i registrace.

VIP FemDom párty – organizuje Madam Daniela 2x do roka. Akce pro příznivce ženské dominance. Registrace mailem.

Fetish Bazar – organizují Mountbatten a Sharene 2x do roka. Příležitost potkat se s ostatními hosty s láskou k fetishi i koupit nebo prodat něco ze své fetish kolekce.

Hrací neděle – organizuje klub. Nepravidelně vyhlašovaná akce s povinnou registrací na stránkách pro páry nebo trojice či … . Nejedná se ale o swingers.

Workshopy Diany Very – organizuje Diana. Nepravidelné akce většinou doprovázané Hrací nedělí s tématy týkajícími se zejména shibari, femdomshibari a podobně. Registrace mailem.

Tak jako se se Saunovacími středami snoubí jídlo, s některými čtvrtky se snoubí další akce primárně na sále. Jedná se o Tančírnu, Shibari, Kvíz nebo Brnkání. Pozvánky najdete vždy na našich stránkách.

Kromě těchto srazů organizujeme i mnohé další, které jsou jedinečné nebo jenom jednou do roka, proto je tady nebudeme rozepisovat. Pozvánky na ně najdete jako vždy na našich stránkách, jenom si dejte pozor, protože účast může být podmíněná registrací na stránkách, mailem, ale i včasným zakoupením lístků.

Chování se na akci:

V klubu si obyčejně tykáme, pokud jste si to s protějškem nedohodli jinak.

Při příchodu se prosím zastavte u vstupu, pokud tam někdo kontroluje vstup (většina akcí mimo čtvrtků) nebo přímo na baru.

Věci si můžete odložit v malé nehlídané šatně v restauraci nebo, pokud je otevřena, tak ve velké hlídané a placené šatně u vstupu. Pokud není otevřená velká šatna, je možné si na baru vyzvednout klíček od skřínky a uložit si věci v horním patře.

Celý podnik je přísně nekuřácký a týká se to i elektronických cigaret a IQOS. Na kouření je určená velká, částečně zastřešená a v zimě i částečně vytápěná zahrádka.