baner

Detail akce Workshop na přání

datum: 13. 10. 2017
čas: 17:00:00

Hlavní organizátor akce na nějž se obracejte s jakoukoliv pro akci relevantní problematikou – Nufinka

Dalším řady našich pravidelných Workshopů pravidelně pro Vás v našem klubu připravovaných je workshop na přání.

Anketa k obsahu - 1url.cz/RtFK9

Vstup na náš workshop je stále ZCELA ZDARMA!

Nehledejte v tom žádný háček, nebudete platit nic skrytě - prostě přijďte mezi nás a při odchodu si uhradíte jen svou útratu v běžných atelierových cenách, tato útrata však musí být minimálně 250,-.
Počítá se sem samozřejmě veškerý klubem nabízený sortiment jídel, pochutin a nápojů, opět kuchyně chystá nejméně 4 varianty hotovek, nějaké maso i nemaso k objednání a pokud máte někdo dietetické potřeby zvláštního typu, napište je prosím do vzkazu u registrace a nebo organizátorce, pokusím se vyjít vstříc všem.

Bližší program postupně doplníme, ale už teď se máte nač těšit... Povinné přihlášení na akci na klubových stránkách (stačí k tomu i registrace na stránkách bez ručitele). Registrace jinde nejsou brány v potaz a organizátoři si vyhrazují právo na akci nesprávně přihlášené nevpustit. Pro osoby nepřihlášené a přihlášené po 13.10. 2017 do 12:00 bude ke vstupnému zdarma připočtena přirážka 50,- (tzv. chaosné), stejná přirážka pak může být naúčtována i osobám přihlášeným a bez omluvy nedorazivším - mějte prosím na paměti, že materiální podmínky jsou dimenzovány podle počtu přihlášených osob a nespolehlivost těchto počtů pak generuje zbytné náklady které se v důsledku odrazí na nás všech!!!

Přijďte si odpočinout, zrelaxovat a něco si zkusit, přijďte se pobavit mezi nás..

Nufinka a team BDSM klubu - Atelier Strašnice.

Na akci se chystaji:

  • Nufinka
  • Drsnacek (Pán)
  • Red John (+1)
  • David (Muz)
  • Dittrich
  • Doch + Sjůza
  • bertifus (bertifus + 3 figuranti)
prihlas se taky!

Copyright © 2010. Všechna práva vyhrazena